Popüler Yeniler
Reklamlar

Forex'te Paritelerin Durumu

Altın

Altın 1210 desteği üzerinde kalıcık arıyor. Bu destek korunduğu sürece geri çekilmeler gerçekleşmeyebilir. Bu durumda 1226 direncine bakmak gerekecektir.

USD/TRY

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın akşam saatlerinde EKK yani Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nu toplayacağı haberinin gelmesiyle birlikte USD üzerinde bir düşüş yaşanması mümkün. Kurda yaşanan gerilemede bir kalıcık sağlanması gerekiyor. Yoksa tarihi zirveler yaşanabilir.

EUR/USD

1.0625 desteği üzerinden işlem gören bu kurda 1.0666 direnci ön plana çıkıyor. Yukarı yönlü fiyatlanma sağlanabilmesi için bu direnç üzerinde bir kalıcılık sağlanması gerekiyor.

USD/JPY

110.50 desteği üzerinden işlem gören kurda bu desteğin üzerinde yukarı yönlü fiyatlanmalar ön plana çıkıyor. Bu durumda 111.90 direnci takip edeceğimiz direnç olacaktır. Bu kurda kalıcılık sağlanması açısından bu direnç üzerinde bir kalıcılık sağlanması gerekiyor.

GBP/USD

1.2440 direncini koruyan parite bu seviyenin altına düşülmesi durumunda geri çekilmelere yol açabilir. Bu noktada 1.2310 seviyesindeki destekleri takip etmek gerekecektir.

DAX 30

Güne kısmen hareketsiz başlayan DAX CFD kontratında gün içi yükselişler meydana gelebilir. Bu noktada 10745 direnci önem kazanacaktır.